Sprzęt AGD

Proszę o kontakt
ID #10487
Odsłon : 7 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Sprzęt AGD od maxelektro.pl


Maxelektro.pl to sklep internetowy oraz sieci sklepów stacjonarnych, mamy ich kilkaset w całej Polsce. Jesteśmy firmą, która dba o klienta, co potwierdzają zdobyte wyróżnienia w prestiżowym programie Laur Konsumenta. Sprzedajemy produkty wyselekcjonowane, niezawodne, pochodzące od renomowanych, sprawdzonych producentów. Oferujemy między innymi pralki online Samsung, Amica, Bosch, Zelmer, Gorenje i wiele innych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie https://maxelektro.pl/samsung/agd/pralki.


Umożliwiamy dokonanie zakupów ratalnych, nasze produkty możesz znaleźć również za pośrednictwem platformy zakupowej Allegro. Oprócz tego gwarantujemy transport, profesjonalny montaż. Co jakiś czas organizujemy promocje, sezonowe obniżki, możesz liczyć też na rabaty. Pamiętaj, że sprzęt AGD i RTV to inwestycja na lata, dlatego nie warto sugerować się podczas takich zakupów wyłącznie ceną, czy wyglądem urządzeń. Jeżeli nie możesz się zdecydować lub nie masz wiedzy na temat parametrów danych urządzeń i sprzętów, możemy pomóc Ci w ich doborze.

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy

  Lokalizacja

  Polska
  Podkarpackie
  Łańcut
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  maxmana
  Kraj Polska
  Województwo Podkarpackie
  Adres Łańcut
  Typ Prywatny
  Sprzęt AGD
  Sprzęt AGD od maxelektro.pl Maxelektro.pl to sklep internetowy oraz sieci sklepów stacjonarnych, mamy ich kilkaset w całej Polsce. Jesteśmy firmą, która dba o klienta, co potwierdzają zdobyte wyróżnienia w prestiżowym programie Laur Konsumenta. Sprzedajemy produkty wyselekcjonow...
  Proszę o kontakt