Analityk Biznesowy osoba z orzeczeniem praca stacjonarna w Krakowie

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10234
Odsłon : 19 / Opublikowany 5 miesięcy temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowego banku cieszącego się bardzo dobrą reputacją na rynkach finansowych, który poszukuje kandydatów do swoich biur w Krakowie rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Analityk Biznesowy / Business Analyst (FLOD) -  praca stacjonarna w Krakowie

 Twój przyszły Pracodawca, ceni sobie umiejętność komunikacji w języku obcym, swoje CV prześlij do nas w języku angielskim.

Obowiązki:

•    praca w środowisku analizy ryzyka i walidacji modelu, w szybko rozwijającym się, który wymaga coraz bardziej kompleksowej oceny modeli, systemów oceny i szacunku ryzyka oraz modeli ryzyka,
•    wiedza specjalistyczna w obszarach o wysokim stopniu zaawansowania technicznego (np. analiza statystyczna), jak również głębokie zrozumienie procesów kredytowych i produktów biznesowych,
•    osoba na tym stanowisku musi mieć umiejętność identyfikacji synergii zachodzącej pomiędzy różnymi zadaniami (takimi jak walidacja w ramach IRB, MSSF 9 czy stress testy), być w stanie realizować dane synergie, zarządzać powiązanymi z nimi projektami i przekazywać to zainteresowanym stronom,
•    niezbędna jest umiejętność prostego i jasnego przekazywania szczegółowych informacji technicznych, tak, aby interesariusze rozumieli wpływ na nie,
•    podejmowanie oryginalnych badań, które pomagają zapewnić wiodącą pozycję banku w dziedzinie analizie ryzyka,
•    dostarczanie raportów monitorowania modeli ściśle współpracujących z szerszym zespołem GRA.

 Wymagania:

•    profesjonalizm ilościowy z doświadczeniem w jednej lub kilku rolach analizy ryzyka,
•    doświadczenie w prowadzeniu walidacji modelu w podobnej lub uzupełniającej dyscyplinie wiedzy,
•    doświadczenie w dużej organizacji macierzowej,
•    doświadczenie w pracy w wielu jurysdykcjach i kulturach,
•    dobre zrozumienie statystyki i eksploracji danych oraz znajomość zaawansowanych narzędzi do analizy numerycznej,
•    silna wiedza techniczna na temat ryzyka kredytowego,
•    dobre zrozumienie technik zarządzania portfelem, w tym analiz,
•    szeroka znajomość kluczowych przepisów dotyczących firm CMB i GB,
•    doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej,
•    otwarta osobowość i skuteczne umiejętności komunikacyjne, zdolność i elastyczność w pracy w międzynarodowym zespole,
•    koleżeńskość, nastawienie koncentrujące się na rozwiązywaniu problemów,
•    zdolność do adaptacji do zmieniającego się środowiska,
•    docenienie i szacunek dla lokalnych kultur oraz zdolność do wpływania na nie i efektywnej pracy z nimi,
•    poziom studiów podyplomowych lub równoważny, najlepiej w dziedzinie Administracji, Finansów lub Zarządzania,
•    atutem jest ukończenie studiów podyplomowych lub równoważny.

  Oferujemy:

•    stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
•    ciekawą ścieżkę kariery w organizacji międzynarodowej,
•    spójny zakres obowiązków,
•    prywatną opiekę zdrowotną, świadczenia pracownicze.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 22/1 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

 Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

    Polska
    Małopolskie
    Kraków
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    OBPON
    Kraj Polska
    Województwo Małopolskie
    Adres Kraków
    Analityk Biznesowy osoba z orzeczeniem praca stacjonarna w Krakowie - 1/1
    Dla naszego Klienta, międzynarodowego banku cieszącego się bardzo dobrą reputacją na rynkach finansowych, który poszukuje kandydatów do swoich biur w Krakowie rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:Analityk Biznesowy / Business Analyst (FLOD) -  praca s...